img

CoolSculpting: bezpieczny sposób na utratę tkanki tłuszczowej

CoolSculpting jest jedynym oczyszczonym przez FDA zabiegiem zmniejszającym widoczność wszystkich obszarów tkanki tłuszczowej. Począwszy od worków siodłowych i brzucha mumii do skrzydeł bingo, leczymy je za pomocą kriolipolizy (niechirurgiczna redukcja tkanki tłuszczowej).

Jak to działa?

Mówiąc prosto, CoolSculpting zamraża komórki tłuszczowe w docelowych obszarach ciała, które następnie spłukuje, zmniejszając wygląd tłuszczu, który ma długotrwałe i widoczne wyniki. Jest to komfortowy zabieg, który trwa od 30 do 60 minut. Kiedy komórki tłuszczowe się krystalizują, kurczą się i obumierają w ciągu kolejnych tygodni. Następnie organizm wypłukuje te komórki naturalnie poprzez własny układ limfatyczny. Organizm może to robić nawet przez 6 miesięcy po zabiegu. Rezultaty zaczną się pojawiać już po 4-6 tygodniach od zabiegu, a po 14-16 tygodniach od zabiegu.

Zabieg przeznaczony jest dla osób, które próbowały regularnie ćwiczyć i stosować zdrową dietę, a mimo to mają części ciała, które chciałyby poprawić, ponieważ tłuszcz nie zmniejsza się. Wiele osób ma uparte obszary, takie jak plecy, podwójny podbródek i górę muffin i to tylko niektóre z problemów, które możemy pomóc.

DualSculpting oznacza, że możesz mieć dwa obszary leczone w tym samym czasie, skracając czas leczenia i zwiększając swój komfort. Mając za sobą takie doświadczenie, możesz być pewien, że otrzymasz najlepszą możliwą obsługę od jej zespołu, a wystarczy sprawdzić wiele pozytywnych opinii, aby zobaczyć liczbę osób, które są już wyjątkowo zadowolone z ich opieki.

Czy ktoś może skorzystać z leczenia?

To nie jest leczenie dla osób, które są otyłe lub starają się radzić sobie z problemami z wagą. CoolSculpting jest przeznaczony tylko dla tych, którzy ćwiczą regularnie, zdrowo się odżywiają i nadal mają problematyczne obszary, które potrzebują trochę dodatkowej pomocy!

Czy to będzie bolało?

Jest to zabieg nieinwazyjny. Wielu naszych pacjentów czyta książkę i relaksuje się podczas leczenia; niektórzy nawet zasypiają.

 

Krzysztof Armatys

Redakcja informator-medyczny.info.pl

Zobacz również