img

Micro-needling w naszej klinice skóry

Wszyscy wolelibyśmy mieć piękną, promienną skórę, która wygląda świeżo, jest nawilżona i jędrna. Jednak ponieważ nie każdy ma to szczęście posiadać w sposób naturalny, może potrzebować nieco więcej pomocy dla swojej skóry, która sięga głębiej niż tylko balsamy i eliksiry. Coś, co aktywnie wzmacnia bardziej naturalny blask, który wydaje się pochodzić z wewnątrz.

Zabieg Micro-needling

Nierówny koloryt skóry i słaba kondycja skóry mogą być wynikiem jednego lub wielu problemów. Duże pory, zmarszczki, blizny potrądzikowe, uszkodzenia posłoneczne i rozstępy - wszystko to sprawia, że skóra traci blask, na który może liczyć. Zabieg ten znany jest również jako "terapia indukująca kolagen" i wspomaga produkcję kolagenu w naszej skórze, dzięki czemu staje się ona gładsza, zdrowsza i jaśniejsza.

W naszej klinice skóry, istnieją trzy terapie indukcji kolagenu, które mogą być podjęte w celu osiągnięcia tego bardzo poszukiwanego blasku.

Genuine Dermaroller - Podczas gdy ta metoda odmładzania skóry zyskała popularność w ciągu ostatnich kilku lat, w rzeczywistości została ona po raz pierwszy wynaleziona w 1905 roku przez niemieckiego dermatologa. Około 50 lat później technika ta została podchwycona przez dermatologa w Nowym Jorku i zyskała wtedy pewną popularność. Około czasu '90, badania były postrzegane na wykorzystanie leczenia igłowania dla skóry, która doprowadziła do tego, co wiemy jako Dermaroller dzisiaj.

Samo urządzenie to mały wałek przymocowany do uchwytu. Rolka jest zazwyczaj tytanowa i może zawierać 90-540 maleńkich mikroigiełek na całej swojej powierzchni. Podczas przesuwania po skórze urządzenie to zwiększa produkcję kolagenu i elastyny, znacznie zmniejszając widoczność zmarszczek, blizn i dużych porów.

Electro Derma Stamp (EDS) - podobnie jak Dermaroller, zabiegi EDS zwiększają produkcję kolagenu i elastyny w skórze, z tą różnicą, że maleńkie igiełki znajdują się na powierzchni elektronicznego stempla zamiast rolki. Dzięki zastosowaniu krótszych igiełek, które celują w górną warstwę skóry, czyniąc ją pulchniejszą i z mniejszą ilością drobnych zmarszczek, wygładzają strukturę skóry i pozostawiają ją rozświetloną i pełną blasku. Może również oferować bardziej intensywne zabiegi z użyciem dłuższych igieł, które napinają i ujędrniają skórę, zmniejszają pigmentację oraz pomagają w walce z rozstępami i bliznami. Takie zabiegi znacznie poprawiają świetlistość skóry.

INTRAcel - Dzięki połączeniu technik mikroigłowania i technologii napinania skóry prądem o częstotliwości radiowej, jest to zabieg odmładzający skórę, który pomaga nie tylko w przypadku drobnych linii i zmarszczek, ale także dużych porów, trądziku, blizn potrądzikowych i rozstępów.

Korzyści

Dbałość o skórę na wszystkich etapach życia jest kluczem do zachowania świeżego wyglądu na dłużej. W naszej klinice skóry będziesz w stanie znaleźć najlepszą terapię dla swojej skóry i jej unikalnych potrzeb. Jesteśmy ekspertami w dziedzinie odmładzania głęboko w zewnętrznej warstwie skóry i oferujemy długotrwałe, spójne rezultaty zabiegów, zawsze wtedy, gdy uznasz, że ich potrzebujesz, w każdym wieku. Bez względu na to, czy chcesz rozpocząć walkę ze starzeniem się skóry, czy też chcesz zredukować oznaki nierównej struktury skóry, istnieje procedura micro-needling dla Ciebie.

Krzysztof Armatys

Redakcja informator-medyczny.info.pl

Zobacz również