img

Pięć powodów, dla których powinnaś rozważyć Ultherapy

Wzmocnienie Twoich naturalnych rysów jeszcze nigdy nie było tak proste i stosunkowo szybkie! Ultherapy jest planem leczenia, który koncentruje się na zapewnieniu Ci subtelnego i młodzieńczego liftingu twarzy, w najkrótszym możliwym czasie i bez żadnej operacji. Jak w przypadku każdego zabiegu, ważne jest, aby znać krótkoterminowe i długoterminowe korzyści. Ten artykuł dostarcza trochę wglądu na temat korzyści płynących z zabiegu Ultherapy.

Oto pięć powodów, dla których warto rozważyć zabieg Ultherapy w The Cosmetic Skin Clinic.

1: Wzmacniasz swoje naturalne piękno

Zabieg Ultherapy może być wykonywany na szyi, twarzy i dekolcie. Skóra zostaje uniesiona i napięta poprzez stymulację kolagenu i elastyny. W The Cosmetic Skin Clinic wykorzystujemy wiodącą technologię ultradźwiękową, aby nadać Twojej skórze zdrowszy i bardziej młodzieńczy wygląd.

2: Zabieg jest szybki

Ultherapy może być szybki, w zależności od tego, jak wiele obszarów chcesz pracować w jednej sesji. Krótsza sesja, taka jak lifting brwi może być zakończona w mniej niż 30 minut, podczas gdy inne sesje mogą trwać do 90 minut. Jeśli rozważasz Ultherapy, możesz umówić się na konsultację w naszej klinice, aby uzyskać więcej informacji na temat tego, jak możemy być w stanie spełnić Twoje oczekiwania.

3: Ultherapy jest nieinwazyjny

Ultherapy jest idealny dla Ciebie, jeśli wolisz nieinwazyjną procedurę, która nie wymaga operacji, nie ma przestojów i minimalnego dyskomfortu. To, czego możesz się spodziewać, to lekkie zaczerwienienie, a dla niektórych pacjentów, mogą mieć niewielki obrzęk lub tkliwość w leczonych obszarach.

4: Rezultaty mogą być natychmiastowe

Po zabiegu przeprowadzonym w The Cosmetic Skin Clinic możesz być w stanie dostrzec efekt liftingu, gdy tylko spojrzysz w lustro, ale zazwyczaj ostateczne rezultaty widoczne są po 2-3 miesiącach. Ten okres czasu różni się w zależności od pacjenta, ponieważ organizm może potrzebować krótszego lub dłuższego czasu na zbudowanie nowego kolagenu, który z kolei podnosi i napina skórę twarzy i szyi, wygładza i poprawia linie i zmarszczki na dekolcie.

Rezultaty Ultherapy powinny utrzymywać się do roku, a w niektórych przypadkach nawet dłużej.

5: W The Cosmetic Skin Clinic jesteś w dobrych rękach

Używamy Ultherapy od kilku lat i mamy nagrody i pozytywne referencje od naszych pacjentów, aby podkreślić naszą doskonałą pracę. Istnieje kilka recenzji na Trustpilot dla Ciebie do przeglądania.

Krzysztof Armatys

Redakcja informator-medyczny.info.pl

Zobacz również