img

Słyszałam, że istnieje terapia spalania tłuszczu, czy to prawda?

Tak! Istnieje bardzo skuteczna procedura, która może to zrobić przy jednoczesnym budowaniu mięśni. My rzeczywiście oferujemy to niesamowite leczenie. Jest to zabieg, który możesz rozważyć, jeśli uważasz, że może być dla Ciebie odpowiedni. Emsculptto zabieg, na który zdecydowało się wielu naszych pacjentów, aby spalić tłuszcz i zbudować mięśnie. Zabieg ten może pozwolić naszym pacjentom osiągnąć cele związane z ich sylwetką, gdy ciężka praca na siłowni po prostu nie wystarcza. Zabieg ten może być stosowany na wielu różnych częściach ciała, które obejmują brzuch, ramiona, nogi i pośladki. Zabieg może być stosowany zarówno u mężczyzn jak i kobiet, a nawet może prowadzić do zmniejszenia bólu bioder i pleców.

Należy zauważyć, że staramy się zapewnić wszystkim naszym pacjentom najlepszy poziom usług, jednak nie możemy zagwarantować, że wszyscy nasi pacjenci doświadczą takich samych rezultatów. Efekty leczenia mogą być podyktowane wiekiem, historią choroby i wyborem stylu życia. W grę mogą wchodzić również inne czynniki, takie jak kondycja fizyczna i wskaźnik BMI.

Jak działa ten zabieg?

Emsculptjest wysoce specjalistycznym zabiegiem wykorzystującym energię elektromagnetyczną o wysokiej intensywności. Wykorzystanie energii elektromagnetycznej o wysokiej intensywności pozwala na nieinwazyjność tego procesu i stanowi alternatywę dla opcji chirurgicznych. Ponieważ zabieg jest nieinwazyjny, wymaga niewielkiego lub żadnego czasu rekonwalescencji. Dzięki temu nasi pacjenci mogą umawiać się na wizyty bez konieczności martwienia się o wolne od pracy. Mówi się, że proces ten jest odpowiednikiem 20,000 przysiadów i dlatego może mieć głęboki wpływ na produkcję mięśni przez naszych pacjentów. Zabieg ten jest bardzo dobrze przetestowany i został zatwierdzony przez FDA. Tutaj wierzymy, że każdy zasługuje na szansę zbudowania swojego ciała w taki sposób, jaki chciałby mieć. Zabieg ten wykorzystuje naukę i technologię, aby wyrzeźbić Twoje ciało do pożądanej formy. Jeśli uważasz, że ten zabieg mógłby być dla Ciebie, dlaczego nie skontaktować się z nami i nie dowiedzieć się więcej?

Co powinienem teraz zrobić?

Jeśli uważasz, że ten zabieg może być czymś, co Cię interesuje, skontaktuj się z nami, abyśmy mogli omówić Twoje możliwości. Pracujemy z wieloma różnymi pacjentami i nie możemy się doczekać, aby pracować z Tobą. Emsculpt jest opcją dostępną dla wszystkich pacjentów i może być również dla Ciebie. Nasi wysoko wykwalifikowani lekarze zapewnią, że będziesz pod dobrą opieką w trakcie leczenia. Odpowiemy na wszelkie pytania, jakie możesz mieć i zapewnimy Ci komfort podczas całej konsultacji i odcinka leczenia. Nasi lekarze są specjalnie przeszkoleni w swojej dziedzinie i mogą pomóc Ci osiągnąć ciało, którego zawsze pragnąłeś. Możemy zacząć układać dopasowany plan, który będzie specyficzny dla Ciebie i Twoich celów.

Krzysztof Armatys

Redakcja informator-medyczny.info.pl

Zobacz również