img

Thermage przed i po

Thermage jest niechirurgicznym zabiegiem, który wygładza i napina skórę, przywracając jej młodzieńczy blask. Jeśli potrzebujesz zabiegu, który w subtelny, ale transformujący sposób przywraca młodość, to Thermage jest liderem w tej dziedzinie. Na naszych zdjęciach Thermage przed i po przedstawiamy upiększające korzyści płynące z zabiegu, jednocześnie wyjaśniając, w jaki sposób można zmaksymalizować rezultaty.

Dzięki zaawansowanej technologii częstotliwości radiowej, urządzenie to trójwymiarowo kurczy i stymuluje zasoby kolagenu w głębi skóry, bez konieczności wykonywania zabiegów chirurgicznych, użycia igieł czy przestojów. Po jednym krótkim zabiegu, termiczne efekty technologii częstotliwości radiowej zwiększają produkcję kolagenu głęboko w skórze właściwej.

Pobudzając organizm do odnowy własnych zasobów kolagenu, generuje naturalny i długotrwały efekt liftingu i wypełnienia, który może utrzymywać się przez wiele lat. Ten długotrwały, naturalny efekt sprawił, że zabieg Thermage stał się wyborem wielu gwiazd i influencerów.

Utrzymanie rezultatów Thermage

W przeciwieństwie do wielu innych zabiegów, Thermage zapewnia długotrwałe rezultaty. Dzieje się tak dzięki wyjątkowej zdolności do stymulowania naturalnej produkcji kolagenu w skórze przez długi czas. Wyniki różnią się w zależności od pacjenta. Jednak dzięki odpowiedniemu reżimowi pielęgnacyjnemu można zmaksymalizować rezultaty przez jak najdłuższy czas:

  • Utrzymuj zdrowy styl życia: spożywanie bogatej w składniki odżywcze diety wypełnionej witaminą C i źródłami aminokwasów pomaga skórze utrzymać poziom kolagenu. Osoby powinny również unikać nadmiernego spożycia nikotyny i alkoholu, które hamują zdolność organizmu do odnawiania komórek skóry. Ograniczenie ekspozycji na słońce również ochroni Twoją skórę przed zewnętrznymi uszkodzeniami spowodowanymi promieniowaniem UV.
  • Stosuj medyczne produkty do pielęgnacji skóry zwiększające stężenie kolagenu: Wysokiej jakości produkty do pielęgnacji skóry stosowane miejscowo mogą również pomóc w zwiększeniu ciągłej produkcji kolagenu, jeśli są stosowane regularnie.
  • Korzystaj z zabiegów uzupełniających lub łączonych: Połączenie Thermage z innymi zabiegami odmładzającymi skórę, takimi jak Profhilo lub wypełniacze dermalne, może pomóc zwiększyć witalność skóry. Pacjenci mogą również co roku uzupełniać zabiegi Thermage, aby uzyskać stałą poprawę stanu skóry i spójne rezultaty.

Rezultaty Thermage

Thermage stymuluje istniejące zasoby kolagenu poprzez bezpieczne ogrzewanie głębszych warstw skóry, gdzie kolagen jest produkowany. Po zastosowaniu zabiegu, niektórzy pacjenci zauważają natychmiastowe widoczne rezultaty. Ponieważ jest to zabieg nieinwazyjny, pacjenci mogą wrócić do swoich normalnych zajęć bez żadnych przestojów.

Jednak większość pacjentów doświadcza stopniowej i progresywnej poprawy napięcia i gładkości skóry w miarę powolnej odbudowy kolagenu. Zauważalna poprawa jest zazwyczaj widoczna po upływie od jednego do sześciu miesięcy od zabiegu.

W zależności od stanu skóry i sposobu pielęgnacji, rezultaty pojedynczego zabiegu mogą utrzymywać się przez kilka lat lub dłużej.

Napinanie skóry Thermage przed i po

Zobacz na zdjęciach przed i po, jak Thermage poprawił kontury i napięcie skóry naszych pacjentów. Thermage może odbudować kolagen, podnieść skórę i zadziałać przeciwstarzeniowo na wielu obszarach twarzy i ciała. Jest również w stanie rozwiązać kluczowe problemy skórne, takie jak indycze szyje, skrzydła bingo i marszcząca się skóra "skórki pomarańczowej".

Jacek Wójcik

Redakcja informator-medyczny.info.pl

Zobacz również